Dijitale İlk Adımınızı Atın.

Markanızı dijital medyada en profesyonel şekilde yansıtan, stabil, tablet ve mobil duyarlılığı olan, kapsamlı ve düzenli bir web sitesine sahip olmak istemez misiniz ?

MUHTEŞEM WEB SİTELERİ TASARLIYORUZ !
Web sitesi çok önemlidir ! Çünkü ; Web sitesi sizin ve işletmenizin dijitalde ki yüzüdür. Web siteniz ne kadar kullanışlı, ziyaretçi odaklı, kapsamlı ve düzenli ise o yönde marka imajınızı yükseltecek ve satışlarınızı arttırıcaktır. GdAjans olarak 10+ yıllık tecrübemiz ile sizlere daha uyumlu, daha kurumsal, daha kullanıcı odaklı web siteleri tasarlıyor ve satışlarınızın artmasına yardımcı oluyoruz. Dijitalde ki ziyaretçilerinize markanız/işletmenizle ilgili iyi bir ilk izlenim bırakmak ve onları potansiyel müşterileriniz haline getirmek istiyorsanız web sitenizin tasarımı, hızı, erişilebilirliği ve kullanım kolaylığı en üst düzeyde olmalıdır.
HEDEF KİTLENİZİ ANALİZ EDİN !
Sitenize girmiş olan ziyaretçilerin nereden girdiklerini, ne zaman girdiklerini, sitenizde ne kadar zaman geçirdiklerini, hangi butonlara tıklayarak hangi aksiyonları almak istediklerini, hangi sayfaları dolaştıklarını, cinsiyetlerini, yaş aralıklarını, demografik bilgilerini ve bunlar gibi bir çok bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Bu kitleye Remarketing (Yeniden Pazarlama) yaparak hem reklam maliyetlerinizi düşürecek, hem de direk sıcak kitleye reklamlarınızı çıktığınız için satışlarınızı katlayabileceksiniz.
MUHTEŞEM SİTE TASARIMLARI

Fiziksel mağazanız ne kadar gösterişli ve insanları cezbeden bir yapıdaysa, insanlar mağazınıza girdiklerinde istedikleri şeyleri daha çabuk ve daha hızlı ulaşabiliyorsa, satış yapma olasılığınız ve müşteri memnuniyetiniz o yönde artacaktır.

Aynı şekilde web sitenizde sizin dijitalde ki mağazanızdır. Bu mağazada sitenize giren ziyaretçi ne kadar iyi bir deneyim yaşarsa, o kadar memnun kalacak ve sizden alışveriş yapma olasılığı artacaktır. Muhteşem bir site tasarımı yaparak bu deneyimi ziyaretçilerinize yaşatıyor ve sizi en iyi şekilde dijitalde temsil ediyoruz.

RESPONSIVE TASARIM (MOBİL UYUMLULUK)
Mobil ve tablet uyumlu web siteleri ile müşterileriniz web sitenizde dolaşırken daha iyi bir deneyim yaşayacak, web sitenizde aradıkları herşeye daha hızlı ulaşarak satış yapma olasılığınız artacaktır.
HIZLI & ETKİLİ
Hız ve etki bir web sitesinin ana katmanlarıdır. Hızlı ve etkili web sitelerinde ziyaretçilerin web sitesinden çabuk çıkma olasılıkları düşerek daha iyi bir deneyim yaşamalarını sağlamaktadır.
SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) UYUMLU
Google, yandex, bing gibi arama motorlarıyla tam uyumlu bir web sitesine sahip olacaksınız. Onlarla dost olursanız onlarda sizinle dost olacak ve sizi destekleyeceklerdir.
BİZ HER ZAMAN YANINIZDAYIZ.
Her biri alanında uzman tasarımcılarımız, yazılımcılarımız ve dijital pazarlamacılarımız ile daima yanınızdayız ve size her türlü konuda destek vermek için sabırsızlanıyoruz.
Bir web sitesi bir markanın/işletmenin dijitalde ki yüzüdür. Web sitesiyle hedef kitlenizi belirleyebilir, ziyaretçilerinizi analiz edebilir, size güvenmelerini sağlayabilir ve onlara satış yapma olasılığınızı arttırabilirsiniz. Sizide mutlu müşterilerimiz arasında görmek isteriz.
web-tasarım-ve-yazılım

Yardıma mı İhtiyacınız var ?

Aklınızda ki Sorulara Hala Cevap Bulamadıysanız Bizimle Hemen İletişime Geçin.

telefon icon png

Destek Ekibimizle Görüşmek İçin Tıklayın.

whatsapp icon png

Whatsapp’dan Yazarak Bizimle Hızlı İletişime Geçin

email icon png

Mail Hesaplarımıza Anlık Bakıyor ve Hızlı Cevap Veriyoruz.

web tasarım icon
Size özel hazırlamış olduğumuz site tasarımınız ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.
eticaret yazılımı
Günlük, aylık ve yıllık ödemeler olmadan size özel tasarlanmış bir E-Ticaret sitesine sahip olun.
facebook & instagram reklamcılığı
Facebook & instagram’da marka kimliğinizi oluşturuyor ve geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.
google adwords
Reklam stratejinizi oluşturarak bugün reklama başlayın. Yeni müşteriler kazanın, satışlarınızı arttırın.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin.

gdajans logo

Her biri alanında uzman tasarımcılarımız, yazılımcılarımız ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile siz değerli yol arkadaşlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.