Sadece Hayal Edin...

Aşağıda ki Alanda Neyi Hayal Etmenizi Söylüyoruz.
Eğer ki okumayı sevmiyorsanız direk bizimle iletişime 
geçerek size anlatabiliriz.

Sizden sadece hayal etmenizi istiyoruz. Hayali bir marka düşünün. Web sitesinden, sosyal medya hesaplarına kadar iyi kurgulanmış, kaliteli içerikler oluşturulmuş, görsel ve metinsel tasarımları birbiri ile uyumlu bir şekilde dizayn edilmiş ve hedef kitlesine güven aşılayan bir marka/işletme düşünün. Sizce bu işletme sosyal medya hesaplarına giren bir ziyaretçiyi etkiler mi ? Kesinlikle etkiler. Etkilediğide kanıtlanmıştır.

Etkilenen ziyaretçi bu markadan/işletmeden alışveriş yapmak, hizmetlerinden faydalanmak ister mi ? Kesinlikle. Bu markaya güven duyar mı ? İşini önemsediğini ve işini profesyonel bir şekilde yönettiğini gördüğü için evet güven duyar.

Biz GdAjans olarak sosyal medya yönetiminde bu kurguyu oluşturmanızı sağlıyoruz. Bu kurgu ile hedef kitlenize, daha profesyonel hitap etmenizi ve onları etkilemenizi sağlamaya çalışıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ FİYATLANDIRMA NASIL BELİRLENİR ?

Sosyal medya yönetimi bir çok kriter fiyatlandırmaya etki etmektedir. Bu kriterler şunlardır : Kaç tane hesap için hizmet alınacağı, ayda kaç içerik paylaşılacağı, sosyal medya yönetimine ilaveten blog yazısı yazılıp yazılmayacağı, reklam kampanyalarının yönetilip yönetilmeyeceği, gelen mesajların cevaplanması, yorumların takip edilmesi ve cevaplanması, etkinliklerin oluşturulması, tasarım ve slogan çalışmalarının yapılması, raporlama ve analizlerin çıkarılması, takip ve danışmanlık hizmetlerinin yapılması gibi bir çok etmen vardır.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ FİYATLARI

Tüm bu yukarıda ki yazılanlara karşın ortalama bi fiyat vermek gerekirse aylık 1.500 TL’den 3.000 TL’ye kadar fiyatlandırma yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir markanın/işletmenin web sitesinden sosyal medya hesaplarına kadar profesyonel olarak dizayn edilmiş ve kurgulanmış olması, hedef kitlenize güven vermesine ve sadakat duygusu oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal medya yönetiminde fiyatlandırma bir çok kritere göre değişmektedir. Bu kriterleri yukarıda ki alanda bahsettik o kısımdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sizide yol arkadaşlarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

facebook ve instagram reklamcılığı

Yardıma mı İhtiyacınız var ?

Aklınızda ki Sorulara Hala Cevap Bulamadıysanız Bizimle Hemen İletişime Geçin.

telefon icon png

Destek Ekibimizle Görüşmek İçin Tıklayın.

whatsapp icon png

Whatsapp’dan Yazarak Bizimle Hızlı İletişime Geçin

email icon png

Mail Hesaplarımıza Anlık Bakıyor ve Hızlı Cevap Veriyoruz.

web tasarım icon
Size özel hazırlamış olduğumuz site tasarımınız ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.
eticaret yazılımı
Günlük, aylık ve yıllık ödemeler olmadan size özel tasarlanmış bir E-Ticaret sitesine sahip olun.
facebook & instagram reklamcılığı
Facebook & instagram’da marka kimliğinizi oluşturuyor ve geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.
google adwords
Reklam stratejinizi oluşturarak bugün reklama başlayın. Yeni müşteriler kazanın, satışlarınızı arttırın.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin.

gdajans logo

Her biri alanında uzman tasarımcılarımız, yazılımcılarımız ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile siz değerli yol arkadaşlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.