Günlük, Yıllık, Aylık Ödeme Yok !

Size günlük, aylık veya yıllık ödemeler olmadan E-Ticaret yazılımı hizmeti veriyoruz. 
E-Ticaret Yazılımımız İle İlgili Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şuan sektörde bir çok E-Ticaret sitesi yapan firma veya ajans vardır. Bunlardan bazıları gerçekten komik rakamlara E-Ticaret sitesi yapmakta ve satış sonrası ise hiç bir destek de bulunmamaktadır.

Çünkü ; Alınan meblağ verilen desteği karşılamamaktadır ama unutulmamalıdır ki E-Ticaret sitesinde en önemli şey satış sonrası destektir. Yazılım ile ilgili herhangi bir sorunda satışların aksamaması için hızlı ve çözüm odaklı bir yaklaşım gerekmektedir.

Bunun yanında bazı firmalar ise günlük, aylık veya yıllık ödemeler ile E-Ticaret’e adım atmak isteyen marka/işletme sahiplerinin bütçelerini zorlamaktadır.

Bizim size sunmuş olduğumuz E-Ticaret yazılımında, yazılıma herhangi bir günlük, aylık veya yıllık ödeme söz konusu değildir. Tek seferlik ödeme yaparak ömür boyu işletmenize lisanslayabilirsiniz.

GELECEK E-TİCARETTE…

Biz bir dijital pazarlama ajansıyız. E-Ticaret ve E-İhracat yapmaktayız. 2 marka ile hem yurtiçinde hem de yurtdışında belirlemiş olduğumuz kategorilerde satışlarımızı yapmakta ve hem yurtiçinde hem de yurtdışında bir çok müşteriye değer katmaktayız.

Markaların/işletmelerin E-Ticaret’te nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini, hangi stratejilerin işe yaradığını biliyor ve uyguluyoruz. Aşağıda ki alanda size E-Ticaret yazılımımız ve danışmanlığımız ile ilgili bazı hizmet detaylarımızdan bahsedeceğiz.

E-TİCARET YAZILIMI ÖZELLİKLERİ

E-Ticaret yazılımımızın bazı özellikleri aşağıda ki alanda listelenmiştir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Ticaret yazılımımızın bazı özellikleri aşağıda ki alanda listelenmiştir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Markalara/işletmelere hem E-Ticaret yazılımı hizmeti vermekte hem de E-Ticaret danışmanlığı sunmaktayız. Bu E-Ticaret danışmanlığı arasında aşağıda belirttiğimiz bazı hizmetlerimiz mevcuttur.

gibi bir çok hizmeti profesyonel ekibimiz tarafından yapmaktayız. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biz hem bir dijital pazarlama ajansıyız hem de bir E-Ticaret markasıyız. 2 tane E-Ticaret markamızla hem yurtiçinde hem de yurtdışında satışlar yapmakta ve yeni müşteriler kazanmaktayız.

E-Ticaret geleceğin gelişen ve büyüyen sektörüdür. Büyük bir çok firma offline mağaza sayılarını azaltarak oraya harcadıkları bütçeleri E-Ticarete aktarmaktadır.

Size günlük, aylık veya yıllık ödemeler olmadan hem bir E-Ticaret yazılımı hizmeti veriyor hem de E-Ticaret danışmanlığı yapıyoruz.

E-Ticaret yazılımı ve Danışmanlığı konusunda aklınıza takılan her soru ve sorunlarınız için bizi aramaktan çekinmeyin.

Yol arkadaşlarımız arasında sizleride görmekten mutluluk duyarız.

e-ticaret yazılımı ve danışmanlık

Yardıma mı İhtiyacınız var ?

Aklınızda ki Sorulara Hala Cevap Bulamadıysanız Bizimle Hemen İletişime Geçin.

telefon icon png

Destek Ekibimizle Görüşmek İçin Tıklayın.

whatsapp icon png

Whatsapp’dan Yazarak Bizimle Hızlı İletişime Geçin

email icon png

Mail Hesaplarımıza Anlık Bakıyor ve Hızlı Cevap Veriyoruz.

web tasarım icon
Size özel hazırlamış olduğumuz site tasarımınız ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olun.
eticaret yazılımı
Günlük, aylık ve yıllık ödemeler olmadan size özel tasarlanmış bir E-Ticaret sitesine sahip olun.
facebook & instagram reklamcılığı
Facebook & instagram’da marka kimliğinizi oluşturuyor ve geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.
google adwords
Reklam stratejinizi oluşturarak bugün reklama başlayın. Yeni müşteriler kazanın, satışlarınızı arttırın.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin.

gdajans logo

Her biri alanında uzman tasarımcılarımız, yazılımcılarımız ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile siz değerli yol arkadaşlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.